Ana sayfa ÜrünlerLityum Demir Fosfat Pil

Yüksek Enerji Yoğunluğu Lityum Demirli Fosfat Pil Ürünleri 24V 120Ah Taşınabilir

Yüksek Enerji Yoğunluğu Lityum Demirli Fosfat Pil Ürünleri 24V 120Ah Taşınabilir

  • High Energy Density Lithium Ferrous Phosphate Battery Products 24V 120Ah Portable
  • High Energy Density Lithium Ferrous Phosphate Battery Products 24V 120Ah Portable
  • High Energy Density Lithium Ferrous Phosphate Battery Products 24V 120Ah Portable
  • High Energy Density Lithium Ferrous Phosphate Battery Products 24V 120Ah Portable
 • High Energy Density Lithium Ferrous Phosphate Battery Products 24V 120Ah Portable

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Shenzhen Çin
  Marka adı: QH
  Sertifika: ROHS/UL/KC/MSDS/UN38.3
  Model numarası: HY - LEP -24120

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1 parça
  Fiyat: Negotiable
  Ambalaj bilgileri: Karton Ambalaj
  Teslim süresi: 3 gün
  Ödeme koşulları: T / T, Western Union, PayPal
  Yetenek temini: 100000PCS / Ay
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  Sürekli deşarj akımı: 120A Maksimum Sürekli Deşarj Akımı: 200A (ayarlanabilir)
  model: HY-LFP-24-120 Şarj Kesme Gerilimi: 29.2V
  Şarj Cihazı Dahil: 25A şarj cihazı: ABD fişi / AB fişi / İngiltere fişi Konektörler: Özelleştirme
  Vurgulamak:

  lithium ferrous phosphate battery pack

  ,

  lifepo4 lithium iron phosphate battery packs

  Yüksek Enerji Yoğunluğu Lifepo4 Lityum Pil 24V 120Ah Taşınabilir Güç Bankası

   

   

  Sürekli Deşarj Akımı

  120A

  Maksimum sürekli deşarj akımı

  200A (ayarlanabilir)

  Şarj Kesme Gerilimi

  29.2V

  Şarj Cihazı Dahil

  25A şarj cihazı: ABD fişi / AB fişi / İngiltere fişi

  Konektörler

  Özelleştirme

   

  Satış sonrası için pil kalite kontrolü

  All QH batteries in the package have a high degree of consistency. Paketteki tüm QH piller yüksek derecede tutarlılığa sahiptir. In a group, each cell has after-sales service for quality control. Bir grupta, her bir hücrenin kalite kontrol için satış sonrası hizmeti vardır. Your own electronic code (ID number), assuming that one cell in the package was damaged in a few years, we can provide customers with exactly the same cell to replace the damaged cell (same voltage, capacity, impedance, etc.) To ensure that all the cells in this package have a very high consistency. Paketinizdeki bir hücrenin birkaç yıl içinde hasar gördüğünü varsayarak, kendi elektronik kodunuz (Kimlik numarası), müşterilere hasarlı hücreyi (aynı voltaj, kapasite, empedans vb.) Değiştirmek için tam olarak aynı hücreyi sağlayabiliriz. bu paketteki tüm hücrelerin çok yüksek bir kıvamda olması. Melsen has a strong system for this job. Melsen bu iş için güçlü bir sisteme sahip.

   

   

  SSS

   

  Hangi ödeme yöntemini kullanabilirim?

  Paypal, T / T, Western Union vb.Kabul ediyoruz.

  OEM ve ODM var mı?

  some. biraz. Please send us your custom design. Lütfen bize özel tasarımınızı gönderin.

  ADEDI var mı?

  not yet. henüz değil. You can make an attempt and we very much welcome your trial order. Bir girişimde bulunabilirsiniz ve deneme siparişinizi memnuniyetle karşılıyoruz.

  Öğelerinizi sipariş etmek için ne yapabilirim?

  Please contact me via email, Skype, or phone to let me know what items and quantity you need. İhtiyacınız olan öğeleri ve miktarı bana bildirmek için lütfen e-posta, Skype veya telefon yoluyla bana ulaşın. We will issue a proforma invoice for you within 24 hours. 24 saat içinde sizin için bir proforma fatura düzenleyeceğiz.

  Siparişlerimi kim teslim edecek?
  Our project will be shipped by UPS/DHL/EMS/FEDX/TNT or by sea. Projemiz UPS / DHL / EMS / FEDX / TNT veya deniz yoluyla sevk edilecektir. We will definitely choose the safest and quickest way for you to ensure that the goods are delivered to you as soon as possible. Malların size en kısa sürede teslim edilmesini sağlamak için kesinlikle en güvenli ve en hızlı yolu seçeceğiz.

   

   

  Garantimiz:

   

  Ensure that the product undergoes rigorous inspection before leaving the factory to ensure that the quality of the manufactured product is qualified. Üretilen ürünün kalitesinin yeterli olduğundan emin olmak için fabrikadan ayrılmadan önce ürünün titiz denetime tabi tutulduğundan emin olun. In addition to, we promise that this project will be free from maintenance and assembly defects within two years from the date of purchase. Ayrıca, bu projenin satın alma tarihinden itibaren iki yıl içinde bakım ve montaj kusurlarından arınmış olacağına söz veriyoruz. Warranty applies only to material or operational defects that occur at the time of purchase. Garanti yalnızca satın alma sırasında ortaya çıkan maddi veya operasyonel kusurlar için geçerlidir. In the meantime, we will repair or replace the products that are deemed defective for these reasons. Bu arada, bu nedenlerle kusurlu olduğu düşünülen ürünleri onaracağız veya değiştireceğiz. You will be asked to provide proof of purchase (invoice or receipt). Satın alma belgesi (fatura veya makbuz) sağlamanız istenecektir. This warranty does not apply to any damage or consequential damage resulting from incorrect application, modification or failure to follow the procedures described in this manual. Bu garanti, yanlış uygulama, değişiklik veya bu kılavuzda açıklanan prosedürlere uyulmamasından kaynaklanan herhangi bir hasar veya dolaylı hasar için geçerli değildir. Therefore, it is hoped that you can read the instructions carefully and follow the instructions before using this product. Bu nedenle, bu ürünü kullanmadan önce talimatları dikkatlice okuyabilmeniz ve talimatları izleyebilmeniz umulmaktadır.

  Yüksek Enerji Yoğunluğu Lityum Demirli Fosfat Pil Ürünleri 24V 120Ah Taşınabilir 0Yüksek Enerji Yoğunluğu Lityum Demirli Fosfat Pil Ürünleri 24V 120Ah Taşınabilir 1

  İletişim bilgileri
  Guangzhou QH Technology Co., Ltd

  İlgili kişi: QH

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
  Diğer ürünler